image


İÇİNDEKİLER


YENİ NESİL ALÜMİNYUM FİTİLLER 4

NEW VERSION ALUMINUM SEALS

BEST SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 6

BEST SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

LÜKS SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 12

DELUXE SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

GOLD SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 18

GOLD SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

GOLD DİK SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 24

GOLD VERTICAL WHEEL SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

PREMİUM SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 30

PREMIUM SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

PRESTİJ SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 36

PRESTIGE SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

EKONOMİK SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 42

ECONOMIC SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

SÜPER EKONOMİK SERİ KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ 48

SUPER ECONOMIC SERIES FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEM

EŞİKLİ SÜRME SERİ CAM BALKON SİSTEMİ 54

THRESHOLD SLIDING SERIES BALCONY GLAZING SYSTEM

EŞİKSİZ SÜRME SERİ CAM BALKON SİSTEMİ 60

NO-THRESHOLD SLIDING SERIES BALCONY GLAZING SYSTEM

ÜSTTEN ASKILI VİTRİN SİSTEMİ 66

OVERHUNG SHOPFRONT SYSTEM

ÜSTTEN ASKILI KELEBEK VİTRİN SİSTEMİ 72

OVERHUNG BUTTERFLY SHOPFRONT SYSTEM

BİRSAN KAPI AKSESUARLARI 76

BIRSAN DOORS

KALE KAPI AKSESUARLARI 78

KALE DOORS ACCESSORIES

ALDOKS SİSTEMLERİ & AKSESUARLARI 80

ALDOKS SYSTEM & ACCESSORIES

ALÜMİNYUM KORKULUK VE KÜPEŞTE SİSTEMLERİ 84

ALUMINUM RAILING AND BALÜSTRADE SYSTEMS

AHŞAP RENK KATALOĞU 88

WOOD COLOR CATALOG

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ KURULUM & MONTAJ TEKNİK DETAYLARI 89

FOLDING BALCONY GLAZING SYSTEMS ASSEMBLY & INSTALLATION TECHNICAL DETAILS 99

EŞİKLİ SÜRME SERİ CAM BALKON SİSTEMİ KURULUM & MONTAJ TEKNİK DETAYLARI 109

THRESHOLD SLIDING SERIES BALCONY GLAZING SYSTEM ASSEMBLY & INSTALLATION TECHNICAL DETAILS 117

EŞİKSİZ SÜRME SERİ CAM BALKON SİSTEMİ KURULUM & MONTAJ TEKNİK DETAYLARI 125

NO THRESHOLD SLIDING SERIES BALCONY GLAZING SYSTEM ASSEMBLY & INSTALLATION TECHNICAL DETAILS 133 KALİTE BELGELERİ VE PATENTLER 141

QUALITY & PATENT CERTIFICATIONS


image

KURUMSAL


KANAAT ALU MİNYUM LTD ŞTİ 2005 yılında Ankara'da kurulmuştur Patenti kendisine ait olan ürün ve sis­ temleri ile Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Üstten AskıVitrin Sist em leri, Kış Bahçesi için Sürme Seri ve Aks e­ suarlar ı, Aldoks Sistem, Birsan Kapı, Kale Aksesuarları, Aluminyum Korkuluk & Küpeşte Sistem ve Aksesuarları ve Sineklik Sistemleri toptan ve perakende satışı ile tüm Türkiye ve dünya pazarlarına hizmet vermektedir Firmamız kaliteli ürün, sorunsuz teknik destek & uygulam aları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir Bunun yanı sıra Kanaat, AR-GE çalışmaları ile sektöründeki konumunu güçlendirmekte ve sürekli yeni ürünlerin geliştirilmesi ile hem değerl i müşterilerimizin artan iht iyaçlarına cevap vermekte hem de sektöründe yeniliklere öncü k etmektedir


2012 yılında kendi bünyesinde markalaşma çalışmasını tamam layan Kanaat Aluminyum yeni markası ALCOBELLA ile Türkiye genelinde 450'yi aşan aktif bayisi ve yurtdışın da fark lı pazarlarda ıo·u aşkın aktif yerel distributorü ile Katlanır Balkon Sistemlerinde bir dünya markası olma yolunda gelişim ini hızla devam ett irm ek­ tedir. Reklam çalışmalarımız ve yurt içi/ yurtd ışı fuar katılım larımızla 2013 yılın da daha farklı pazarlara ulaşmayı ve mevcut iş hacmimizi daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.


Siz değerl i müşterilerimizin katkıları ile beraber vizyonumuz, firmamızı sürekli olarak değişen dünya koşulları­ na ve gelişen tekno lojiye uygun çözümler üreterek, sektör ümüzdeki mevcut şuanki konumumuzu daha iyiye ve ileriye taşımaktır.


image

Misyonumuz Ka tlan ır Cam Balkon, Vitrin ve Sürme seri Sistemlerim iz ile ilgili daha kali teli ve yenilikçi ürünleri siz değerli mü şt erilerim izin beğenisine sunmak: sizlerin memnuniyetiniz ile hızlı hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin büyümek ve sektörün öncü kuruluşu olm akt ır

image


ABOUT US


Our company, KANAAT ALUMINUM BALCONY GLAZING SYSTEMS LLC., located in Ankara, Turkey, have been distinctively operating its business in aftermarket not only in Turkey but also worldwide, mainly focus on patented Folding Balcony Glazing Systems, Overhung Shopfront Systems, Sliding Balcony Glazing Systems for Winter Garden, Aldoks System, Birsan Door, Kale Accessories, Aluminum Railing & Balustrades Systems & Fly Net Systems. We have been continuing our dedicated works within the quality based principle as well as smooth technical implementations by taking into account our customers’ expectations. Aside, Kanaat has given vast significance to the R&D facilities in order to strengthen its recent positioning into the related sec- tor; hence paves the way to improve & introduce new products & systems while satisfying the rising neces- sities of our customers both in the short & long run.


In 2012, Kanaat Aluminum has accomplished its brandization procedure, ALCOBELLA becomes new trade mark of Balcony Glazing Systems within its dynamic & trendy vision. Kanaat have been launching its patented Alcobella products all along domestic (Turkish) market by means of over 450 active distributors, dealers, re- tailers & over 10 local partners into different international markets. Within the great contribution of our global advertisements & domestic/international fair works; Kanaat has planned to achieve new markets & enhance its recent business volume in 2013.


Along with the full support of our valued customers, our vision is to improve recent positioning of Kanaat Aluminum into our sector via generating innovative solutions against constantly changing environmental conditions & developing technology all in the world.


Our main mission is to present more qualified & sustainable Folding, Sliding Balcony Glazing Systems and Shopfront Systems to our precious customers, hence becoming a leading supplier of qualified, innovative & solution oriented products whilst taking into account full customer satisfaction via obtaining permanent achievements in the long run.


image

image- ---

_---.... ·---

imageimage

image

image

image

TGS-28

THERMOPANED FOLDING GLASS BALCONY SYSTEM

image


AC-10

OVERHUNG ACCORDION SHOPFRONT SYSTEM

image


.. _


-=_...-r ...=.._. ,.,_--

image

imageimage


image


image


image

PSL-08

GOLD SERIES STAINLESS ACCESSORY FOLDING GLASS BALCONY SYSTEM

image

image


TS-30

THERMOPANED THRESHOLD SLIDING SYSTEM

image


SP-01

DELUXE SERIES STAINLESS ACCESSORY FOLDING GLASS BALCONY SYSTEM

image


AC-10

OVERHUNG ACCORDION SHOPFRONT SYSTEM

image


/


/


image

AC-10

ÜSTTEN ASKILI ACCORDION VİTRİN SİSTEMİ


image

ÜSTTEN ASKILI ACCORDION VİTRİN SİSTEMİ; özellikle alışveriş mer- kezleri, mağaza, cafe, fastfood alanları, otel bölmeleri, tatil köyleri, pastaneler, ofis vb. alanlar için tasarlanmış bir sistemdir. Sistem üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Her iki kanat arasında hareketi sağlayan menteşe saye- sinde sistem; istenilen yöne açılıp, katlanabilir. Kullanımı işlevsel ve görünümü estetiktir. İstenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Rüzgar, yağmur, toz ve olumsuz hava koşullarının etkilerin- den koruma sağlar ve size 4 mevsimin güzelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sunar.


Sistemin Teknik Özellikleri:

• İstenildiği zaman tamamen açılabilir bir sistemdir. Yapıya modern ve estetik bir görünüm verir.

• Vitrin sistemlerinde eşik olmaması kullanıcılar açısından avantaj sağlar.

• Park yeri (Havuz) kullanılmadan camlar istenilen yöne (sağ ve/veya sol ve/veya ortadan) 1 adet Accordion Teker (her bir Camda/Kanatta) kullanılarak açılabilir. Camlar/Kanatlar sistem içerisinde tek tarafa veya her iki tarafa veya ortaya aynı anda toplanabilir; bu da sistemin kurulduğu alanda kullanım kolaylığı sağlar.

• Sistemde yüksek güvenlikli 10mm Temperli Cam uygulanır.

• Alüminyum profil yüzeyine isteğe göre RALL ve ELOKSAL renkleri uygulanabilir.

• Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

• Aksesuarları ve tekerleri tamamen paslanmazdır.

• Üstten Askılı Accordion Vitrin Sisteminde kullanılan tüm kilit sistemi paslanmaz kromdur.

• Her kanatta altta 2 üstte 2 adet kullanılan şerit fırçalar sayesinde dışardan girebilecek toz ve rüzgara karşı etkilidir.


Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 3500mm Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 950mm Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 92kg

Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 14,00kg ; 6,50metre Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 19,50kg ; 6,50metre Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 5,80kg ; 6,00metre

AC-10

OVERHUNG ACCORDION SHOPFRONT SYSTEM


image

OVERHUNG ACCORDION SHOPFRONT SYSTEM; is designed es-

pecially for shopping centers, shops, cafes, fast-food area, hotels compartments, resorts, bakeries, and offices. The system moves on the upper carrier construction and aluminium rails. The system pro- vides movement between two hinged wings; it can be opened and closed in the desired direction. The use is functional and appearance is aesthetic. Eliminates the unwanted images and area loss. Provides protection of adverse weather conditions from wind, rain, dust and gives you the opportunity to enjoy the beauty of the four seasons.


System Technical Specifications: