Cam Balkon Fiyatları

cam balkon yarim acik

Cam Balkon Fiyatları

Balkon kapatma sistemi olarak piyasada tanınan ve estetik özelliği ile binaların görünümünü mükemmel bir şekilde değiştiren ısıcam cam balkonürünleri, diğer kapatma seçeneklerine göre estetik ve zarif özelliklerin yanı sıra fonksiyonel olarak da daha kalitelidir. Bu ürün cam bloklardan ve alüminyum çerçeveden oluşmaktadır. Dikdörtgen cam bloklar, üst kısımdaki raylar üzerinde kayar. Kendi etrafında dönebilen bu bloklar, çerçevesiz bir şekilde yan yana monte edilmiştir.

Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

Katlanabilen ve kendi ekseni etrafında dönen cam bloklardan meydana gelmektedir. Alüminyum çerçeve özellikleri paslanma yapmaz. Silinebilir ve uzun süre temiz kalabilen bu camlar ısı cam özelliğinde üretilmiştir. Çift cam özelliği ve darbe emici sağlam yapısı, uzun yıllar sorunsuz kullanım özelliklerini beraberinde getirmiştir. Aydınlatıcı özellikleriyle iç mekanların aydınlanma ihtiyacına katkı sağlamaktadır. Kenar kısımlarındaki kauçuklar sayesinde nem, toz ve benzeri etkenleri içeriye almaz. Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Isıcam cam balkon fiyatları 

Ürünlerinin en önemli özelliği ise ısı yalıtımıdır. Kış aylarında karla kaplanan balkonlar kullanılmaz hale gelir. Balkondaki bütün eşyalar taşınır. Kapatma işlemlerinin en büyük avantajı kış aylarında kullanılmaz hale gelen balkonların tekrar faal duruma geçmesidir. Pvc ve diğer ürünlere nazaran fonksiyonel özellikler daha fazladır. Isı camlı cam balkon fiyatları kategorisinde tercih edilen bu ürünler, perde gibi bir köşeye toplanabilmektedir. Ayrıca cam bloklar kendi etrafında da dönebilmektedir.

Cam olması nedeniyle diğer kapatma seçeneklerine göre daha fazla ışığı içeriye almaktadır. Mutfak veya salona açılan balkonların kapatılması, bu mekanların ısınmasında ciddi rol oynamaktadır. Balkonu olan mekanlara kış aylarında balkondan soğuk girmektedir. Isı camlı cam balkon fiyatları kategorisindeki bütün ürünlerin ortak noktası ısı yalıtım özellikleridir.

Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?

Bu ürünler, daha çok apartman ve ev balkonlarında kullanılmaktadır. Kış bahçesi, teras kapatma işlemleri ve müstakil evlerin ön kısımlarının kapatılması işlemlerinde, katlanır balkon cam fiyatlarıkategorisindeki ürünler tercih edilmektedir. Tavan kısımları tente ve çatı cam seçenekleriyle kapatılan kış bahçeleri, aşağı kısımları katlanır balkon cam fiyatlarıseçenekleriyle satışa sunulan ürünlerle kapatılmaktadır. Katlanır cam balkon ürünlerinde, cam bloklar üstteki ve alt kısımdaki raylar üzerinde hareket ederek bir köşede toplanmaktadır. Bu katlanır özellikleriyle çok pratik olan bu ürünler, özellikle balkonda çok daha kullanışlıdır.

 

Balkondan eşya indirme ve eşya alma işlemlerinde katlanır cam balkonlar, perde gibi bir köşede toplanır. Bu şekilde hareket alanı genişler ve eşya indirme ve yükleme işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapılabilir.

Cam Balkon Tamir ve Bakım İşlemleri

Pratik özellikleriyle tercih edilen ve etkili çözüm yöntemleriyle kullanılan bu ürünlerin, tamir ve bakım işlemleri kolaylıkla gerçekleşmektedir. Yeni model balkon camseçenekleri kategorisinde kauçuk değişim işlemleri en çok tercih edilen tamir işlemleridir. Cam seçenekleri dayanıklıdır ancak yine de kırılma ve benzeri olaylar yaşanabilir. Bu durumda cam bloklar değiştirilebilir. Alüminyum çerçeveler, raylar ve blok camlar üzerindeki tekerlekler, arıza yaptığı zaman değiştirilebilir. Yeni model balkon camtercih kataloğundan, görsel olarak etkileyici özelliklere sahip ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Tamir işlemleri ve de montaj işlemleri için de servis ekiplerimizi arayabilirsiniz. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen modern balkon cam fiyatları, istediğiniz kaliteli ve etkili kullanım özellikleriyle tercih edilmektedir. Paslanmaz alüminyum çerçeve özellikleri, çizilmeyen ve dış darbelere dayanıklı dikdörtgen blok şeklindeki ısıcam seçenekleri, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahiptir.

Modern balkon cam fiyatları

Kataloğu verilerine göre en uygun fiyat seçeneği ile satış işlemini gerçekleştiren firmamız, bütün balkon çeşitleri için özel tasarım hazırlamaktadır. Balkonunuzun yuvarlak veya köşeli olması bizim için önemli değildir. Bütün balkon şekilleriyle uyumlu özel tasarım çalışmalarını sizler için gerçekleştirebiliriz.

Kaliteli ve Estetik Cam Balkon

Bu tasarımların en önemli özelliklerinden biri, bütün bina dış dekor özellikleriyle uyum içerisinde olmasıdır. Cam, saydam ve estetik görünüşü ile bütün binaların dış tasarımı ile uyumludur. Kış bahçesi çalışmalarında da cam blokların estetik duruşu, görünüşün daha mükemmel olmasını sağlamaktadır. Yağmur suları ve kar suları içeriye girmez. Silinebilen ve leke tutmayan camlar, pratik bir şekilde silinebilmektedir. Özellikle apartmanlardaki cam balkon seçenekleri, çok pratik bir şekilde temizlenmektedir.

Pencereye tırmanarak akrobasi yapmanıza gerek yok. Cam bloklar kendi etrafından döndüğü için, balkonun içinden kolaylıkla camları silebilirsiniz. Bu yönüyle çok güvenli temizleme özelliklerine sahiptir. Balkon kapatma hizmetimizin diğer bir özelliği ise, balkonu ayrı bir bölüm haline getirmesidir. Kış aylarında karla kaplanan balkon, cam balkon sistemleriyle kolaylıkla kapanabilir. Bu şekilde ayrı bir oda gibi olur. Yaz aylarındaki balkon keyfiniz, kış aylarında da devam eder. Bu ürünlerin diğer bir avantajı ise manzarayı kapatmamasıdır. Özellikle deniz kenarındaki evlerin balkonlarında bu durum daha belirgindir. Diğer kapatma seçenekleri, balkonun tamamen kapanmasına neden olur.

Cam balkon seçenekleri ise, manzarayı kapatmaz ve yüzde yüz manzara keyfi sunar. Bu kategorideki özelliği nedeniyle, özellikle manzaralı mekanlarda en çok tercih edilen balkon kapatma sistemi, cam balkon sistemidir. Kaliteli ve kullanışlı malzeme seçenekleriyle tercih edilen bu ürünler, özel ölçü alma işleminin ardından montajlanmaktadır. Kapatma işlemi için eksper elemanlarımız, ölçü alma işlemini gerçekleştirmektedir.

Ölçü alma işleminin gerçekleştirilmesinden sonra, malzeme ve model seçimi işlemi gerçekleşmektedir. Elemanlarımız, yaptığımız işleri göstererek, en uygun model seçiminde yardımcı olmaktadır. İstediğiniz model seçimi gerçekleştikten sonra, atölyede ölçülere göre kesim işlemi gerçekleşmektedir. Cam bloklar, raylar, ray tekerlekleri, kauçuklar ve alüminyum çerçeveler, ölçüye göre hazırlandıktan sonra, bir gün içinde montaj işlemi de gerçekleşmektedir. Fiyatlandırma işlemi, malzeme, kapatma yapılacak alanın genişliği, işçilik ve diğer artı masraflar belirleyici rol oynamaktadır.

Pratik ve etkili çözüm yöntemleriyle gerçekleştirilen bu sistemler, istediğiniz görselliği ve fonksiyonel özellikleri sunmaktadır. Paslanmayan özelliği ile tercih edilen alüminyum kaplamalar, beyaz renkteki krem temizleme ürünleriyle temizlenebilmektedir. Yıkama ve silme işlemlerinde her hangi bir paslanma ve deforme meydana gelmemektedir.

Bir yanıt yazın

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Alcobella Cam Balkon Sistemleri alanında uzmanlaşmış ekibi ve kalite standartlarındaki Cam Balkon Üretimi, ar-ge çalışmaları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

  Bu şirket ile çalışmak bir zevktir.

  kanada
  Herbert Stesvard
  Kanada

  Cam Balkon konusunda merak ettiğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz...