Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

katlanır cam balkon

Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için tasarlanan Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemlerimiz, kışlık sistemin kapatılarak balkonun cam odaya çevrilmesi ve bu sayede güneşten tasarruf edilmesini amaçlamaktadır. Sistemin üzerinde yer alan perdeler indirildiği zaman güneşin iç kısma geçmesi de engellenmektedir.

Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sisteminin temel özelliği, hem alttan hem de üstten taşımalı şekilde kullanılabilmesidir. Birbirinden farklı renk ve model seçeneğimiz ile istediğiniz her alana uygulanabilmektedir. Özel bir açma – kapama mekanizması bulunan Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde temizleme sorunu da yaşamazsınız. Klasik sistemlere göre daha kalın olan alüminyum profiller, görsel olarak daha zarif durmaktadır. Sistemin her iki kanadında da 2 rulman özelliğinde 4 tane teker kullanılmıştır.

lüks-seri-katlanir-cam-balkon-sistemi-kilit-sistemi
Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi Kilit Sistemi

Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sisteminin kasa özelliği sayesinde alanlarınız toz, yağmur suyu, rüzgâr gibi dış etkenlerden korunmaktadır. Bu da mekanizmanın kanat ile beraber kapatılması ile sağlanır. Kullanımı son derece kolay olan Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemine özel tasarım ile kilit ve teker çıkış lastiği uygulanmaktadır.

Özel güvenlik kilidi eklenen sistemimizi uzun süre kullanabileceksiniz. Etkili bir tasarım sunan Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, her açıdan çalışabilen ve yüksek yalıtım performansı gösteren bir kanat kapağı özelliğine sahiptir. Siz değerli müşterilerimize her gün daha iyisini sunma amacı ile kendimizi ve sistemlerimizi geliştiriyoruz. Bu özel tasarımımızdan memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

LÜKS Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi Alcobella Cam Balkon Sistemlerinin patent aldığı (Patent No: 2009 09353 Y) farklı cam balkon uygulamaları için tercih edilen yeni bir sistemdir.

Sistemin Teknik Özellikleri

 • Alttan ve üstten taşımalı olarak kullanılabilen bir sistemdir.
 • Sistemdeki Kanatlar/Camlar sağa ve sola veya her iki tarafa toplanabilir.
 • Lüx seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
 • Profiller 3mm kalınlıkta, zarif, ikna edici tasarım ve görüntüye sahiptir.
 • Sistemde kullanılan Alüminyum Malzemesi 6063 alaşımdan üretilmektedir. Bu materyal TS 5247 ve EN 12020–1 standartlarına uygundur. Alüminyum Kasa Özelliği: Üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen; yağmur suyu, toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılabilen bir mekanizması vardır. Kullanımı kolay, özel tasarım teker çıkış plastiği ve kilit uygulanır.
 • Özel rulmanlı ve döküm olmayan, aşınmaz polyemid kaplamalı teker sistemi, üç yerden kilitlemelidir ve asla düşme yapmaz. Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır.
 • Camların arasında silikon esaslı UV ışınlarına dayanıklı h ve H tip Fitiller kullanılmaktadır.
 • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
 • Bu sistemde ayrıca özel güvenlik kilidi ve standart kilit sistemi olmak üzere 2 ayrı seçenek sunulmaktadır.
 • Etkili tasarımı ve her açıda çalışabilen yüksek yalıtım performanslı kanat kapakları vardır. Kanat alınlarında özel 22,5º kapak, 45º kapak, Radius kapak, S Kapak, Düz ara Kapak ve bitim kapakları (dikme plastigi) kullanılır.
 • Çeşitli renk ve model seçeneği ile farklı yer ve mekânlara uyum sağlamaktadır. Ayrıca özel açma-kapama mekanizması sayesinde temizlik problemi de yaşanmaz.

Lüks Seri Katlanır Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800 mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700 mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45 kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 11,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 4,20kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.