luks seri cam balkon sistemi

Paslanmaz Aksesuarlı Lüx Cam Balkon Sistemi

Gelişen teknoloji ile beraber tüm teknolojik ürünler de akıllı hale gelmeye başladı. Artık ev içi ve ev dışı tüm sistemlerde ilk tercih olarak akıllı ev sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle lüx kabul edilen evlerde kullanılan bu sistemlerden bir diğeri de paslanmaz aksesuarlı lüx cam balkon sistemidir. Lüx cam balkonları sistemi artık teknolojik gelişimin sayesinde kullandığı ürünler de paslanmayı etkileyen maddeler ile ömür boyu bir hizmet sunabiliyor.

Paslanmayan malzemeler ile beraber cam balkonda hem kullanışlı hem konforlu bir görünüm ortaya çıkıyor. Balkonda kullanılan malzemeler özel olarak getirtilen malzemeler olup lüx dairelerin yüksek bütçeli kişilerin konforlu bir yaşam tarzı sunması açısından en çok tercih edilen ve en güvenilir cam balkon sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Lüx cam balkon sistemleri kurulur iken uzmanlar tarafından ölçümler iyi alınıp kurulum aşamasında hiç bir detayı atlamayarak ince ince özenle kurulur.

Kullanılan malzemelerde de paslanmaz malzemeler tercih edildiği için özellikle soğuk yağmurlu kış günlerinden sonra ortaya çıkabilecek olumsuz kötü görüntüler veya paslanmalara karşı mükemmel bir çözüm noktasındadır. Balkonda oturmanın tadına varılabileceği bu lüx cam balkon sistemlerinde de temizliği de oldukça pratiktir. Hal böyle olunca paslanmaz aksesuarlı lüks cam balkon sistemleri yeni yapılan binalar da özellikle en çok tercih edilen balkon sistemidir. Lüx daireler de oldukça şık ve kullanışlı bir görünüm sunar.

Lüx Seri Paslanmaz Aksesuarlı Katlanır Cam Balkon Sistemimizi; diğer ürünlerden farklı olarak aksesuarlarının paslanmaz olması, daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması açısından oldukça talep gören sistemlerimizden biri haline gelmiştir. Alüminyum profil renginin Parlak Bronz kullanmamız Balkon sisteminde aksesuarlarıyla bütünlük sağlar. Aksesuarların Paslanmaz olması ve plastiğin yerine geçmesi sağlık açısından çok önemli bir faktördür. Dünyada plastik kullanımı bazı ülkelerde yasaklanmış olup, kullanılan mekânlarda kötü görünüm ve özellikleri açısından kullanışsız olması paslanmaz ürünlere karşı talebi arttırmaktadır. Görünüş olarak daha estetik dizayn edilmiş ve kullanım açısından paslanmazın dünyada genel geçerliliği kabul edilmiştir. Aksesuarların paslanmaz ve kırılmaz yapıda olması hırsızlığın önüne geçmektedir.

Sistemin Teknik Özellikleri:

  • Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir.
  • Lüx seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm Temperli cam kullanımı için uygundur.
  • Ara kapaklar, bitim kapakları ve kilit takımı paslanmaz aksesuardır.
  • Sistemde lamalar plastik yerine zamak malzemeden yapılmış olması, tekerin hareketi esnasında yaşanan aşınmalara ve kanatın düşmesine engel olmuştur.
  • Sistemimiz bronz eloksal, mat eloksal, beyaz, ahşap ve istenilen renklere boyanabilir ürün çeşitliliğine sahiptir. Gelen talebe bağlı olarak özel renk seçenekleri de uygulanabilir.
  • Best ve Lüks Sistemlerinde de olduğu gibi, bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkânına sahiptir.
  • Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman “taşıyıcı” görevyapar, alttaki 4 rulman “kılavuzlama” yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, üstteki 4 rulman “kılavuzlama” yapar.
  • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 11,0kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 4,2kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.