Best Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

best seri katlanir cam balkon sistemi

Best Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Best Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, Cam balkon sistemleri son yılların en çok kullanılan yapı elemanları arasında yerini alıyor. Estetik ve kullanışlı olmaları nedeni ile oldukça şık mekan oluşumlarında etkili bir şekilde kullanılıyor. Ayrıca binaların da estetik bir görünüm kazanmasında oldukça etkili oluyor. Konforlu ve şık balkon tasarımlarında kesinlikle kullanılan bu sistemler, teraslar için de oldukça ideal bir şekilde kullanılabiliyor.

Yapıların dış mekanlara açılan kısımlarında dışarısı iletişimi kesmeden mekanların en etkili şekilde kullanılmasına olanak sunuyor. Yarı açık mekan tasarımlarında kullanılması ile mimarinin tüm dallarında kullanılan ve avantaj sağlayan bir yapı ürünü olarak işlev görüyor. Seri katlanan cam balkon sistemi kullanıcısına konforu ve estetiği bir arada sunuyor. Çeşitli modelleri ve yapımında kullanılan alüminyum sayesinde uzun süreli kullanım imkanını da sunuyor. Dış etkilere karşı dayanıklı olan bu malzemeler sayesinde uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Açılıp kapanma, katlanma sistemleri de oldukça sağlam bir teknik altyapı ile oluşturuluyor.

Alcobella Cam balkon sistemlerinin kullanıldığı mekanların dört mevsim kullanıcının isteği doğrultusunda kullanılması mümkün oluyor. Rahat kullanılması, temizliğinin kolayca yapılması, mekanın aktif bir şekilde kullanılabilmesini mümkün hale getirmesi ile hemen hemen her yaşam alanında best seri katlanır cam balkon sistemi kullanımı tercih ediliyor. Büyük bir avantaj sağlan bu sistemlerin doğru bir şekilde kullanılabilmesi sayesinde konforlu ve oldukça kaliteli yaşam alanlarının oluşturulması ve bu alanların farklı şekillerde kullanılması da mümkün oluyor.

Alcobella Cam Balkon Sistemlerinin geliştirmiş olduğu BEST seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, TÜRKİYE’DE BİR İLK olup Türk Patent Enstitüsü (Patent No: 2012/02641 ve Tescil No: 2011 06509) nezdinde tescil edilerek koruma altına alınmıştır. Sistemin buluşu ve tüm yasal hakları KANAAT ALÜMİNYUM TİC.LTD.ŞTİ.’ne aittir.

Sistemin Teknik Özellikleri:

  • Sistem üstten taşımalı ya da alttan taşımalı olarak monte edilebilme imkanına sahiptir.
  • Tüm mekânlarda estetik ve konforu bir arada sunan bir sistemdir.
  • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
  • Bu sistem, her türlü balkon yapısına uyum sağlayarak mükemmel çalışmakta, dik tekerin kullanım kolaylığı ve teknik olarak her yöne hareket edebilmesi ile bu ürünümüz yerli ve yabancı muadilleri karşısında rakip tanımamaktadır.
  • Best seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
  • Uzun ömürlü bir cam balkon sistemi olma özelliğinin yanı sıra, piyasada mevcut sistemlerden daha estetik ve yatık teker mekanizmalı diğer sistemlerden de daha verimli olarak çalışmaktadır.

Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 11,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.