Yeni Nesil Alüminyum Fitiller

Yeni Nesil Alüminyum Fitiller

Yeni Nesil Alüminyum Fitiller
Patentli ürün

Yeni nesil alüminyum fitiller, günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan cam balkon sistemleri birçok temel sistem elemanını içinde barındırmaktadır. En önemli ana elemanlardan biri de fitildir. Son zamanlarda plastik özellikteki fitillerin zamanla deforme olması nedeniyle artık yeni nesil alüminyum fitiller daha çok tercih edilmektedir.

Yeni nesil alüminyum fitiller, balkon veya teras gibi açık alanların kapatılması nedeni ile uygulanan cam balkon sistemlerinde hareketli panel sistemleri arasında yer alan ve izolasyonu sağlayan yapılar olmaktadır. Ayrıca kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan yani nesil alüminyum fitiller, farklı açılara uyumlu olabilen, dayanıklı ve kanallarına kıl fırça uygulanabilen estetik görünümlü fitiller olmaktadır. Bu bağlamda yeni nesil alüminyum fitiller diğer fitil elemanlarına göre özellik ve kullanım açısından farklılık göstermektedir.

Diğer fitillere oranla önemli derecede yüksek bir izolasyon sağlayan yeni nesil alüminyum fitiller, camların daha sağlam ve sağlıklı birleşimi adına çift cidarlı yapılar olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dış yüzeylerinin sahip olduğu oval yapısı sayesinde estetik açıdan dekoratif bir görüntü, temizliği açısından da büyük avantaj sağlamaktadır.

Kıl fırça kanallarının elverişli yapısı ile tüm açılardan birleşimin en iyi şekilde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca derzli ve boşluklu bir yapıya sahip olan yeni nesil alüminyum fitiller, bu sayede fitilin cama yapıştırılması aşamasında fazla yapıştırıcının bu kanallara dolarak cama bulaşmamasını ve daha sağlam yapışmasını sağlamaktadır.

İzolasyonun arttırılması konusunda önemli derecede etki sağlayan yeni nesil alüminyum fitiller, kıl fırça kullanım imkanı sayesinde camlara daha fazla baskı yapması nedeni ile toz, hava veya ısı konusunda tam bir izolasyon özelliği sunmaktadır.

8mm ve 10mm kullanım seçenekleri bulunan aşağıdaki listelenmiş tüm Alüminyum Fitiller Kanaat Alüminyum Ltd. Şti’nin patentli ürünleridir. Ayrıcalıklı kalitesi ve kullanım kolaylığı ile Katlanır ve Sürme seri tüm Cam Balkon Sistemlerimizde rüzgara, suya, toza ve güneşe karşı dayanıklı olup ömür boyu sararmaz.

 

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeni Nesil Alüminyum Fitiller ve Aksesuarları

Cam balkon ve diğer ürünler hakkında detaylı bilgi almak için mesaj gönderebilirsiniz...Yeni Nesil Alüminyum Fitiller

Error: Contact form not found.