Ekonomik Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

gold dik seri katlanir cam balkon sistemi

Ekonomik Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Ekonomik Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, Günümüzde yapılan modern bina ve her türlü yapılarda kullanılmak üzere önemli derecede insanlar tarafindan cam balkon arzında bulunulmaktadır. İlk olarak üretilmeye başlanan ve günümüzde hala en çok satan cam balkon olma özelliğini taşımaktadır. En çok satan cam balkon çeşitlerinden biri haline gelmiş olan ekonomik seri katlanır cam balkonu sistemi ile birlikte rulman ve kanatlarının kolay kullanılması ve kilit sisteminin basit kullanımı sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır.

Ekonomik seri katlanır cam balkon sayesinde istediğiniz renk ve seçenekler de yaptırabilir, boyanın dayanıklı malzemelerden üretilmesi ile her türlü zor hava koşullarına karşı herhangi bir dökülme meydana gelmez. Ayrıca kanatların ve rulmanların fitil kısmının alüminyumdan yapılması ve camların arasında bulunan kılların ince yapısı sayesinde de her türlü hava koşullarına ve olumsuz durumlara karşı dayanıklılık sağlamanın yanı sıra camların arasında bulunan fitillerde sararma yapmamaktadır. Sizlere sunulan bu üstün kalite ve hizmetlerimiz sayesinde cam balkonunuza yıllar boyunca ömürlük garanti hizmeti vermekteyiz.

lüks-seri-katlanir-cam-balkon-sistemi-kilit-sistemi
Katlanır Cam Balkon Sistemi Kilit Sistemi

Daha ekonomik olarak verilen bu cam balkon hizmetlerinden ekonominizi zorlamayacak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Verilen bu üstün kalite ve profesyonel hizmetlerden yararlanmak ve zevk ve tercihlerinize göre istediğiniz renk ve desende cam balkon çeşitlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizler için özel olarak ilgilenen profesyonel çalışanlarımızın hizmetlerinden yararlanarak evinize gelinip ölçü alınmasını ve desen ve modeller arasından seçim yapabilme imkanı yakalayabilirsiniz.

EKONOMİK SİSTEM Cam Balkon sektöründe üretilip piyasaya sunulmuş ilk sistemlerden bir tanesidir. Sistemde kullanılan tüm aksesuarların tamamı değiştirilerek hala en çok satılan sistem özelliğini korumaktadır.

Sistemin Teknik Özellikleri

  • Ekonomik sistemde et kalınlığı 2,5mm ve cam derinliği 18mm’dir.
  • Ekonomik seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
  • Gizli kilitlerle üretilmiş rulmanlı sistemlerin, kullanışı en kolay olan modeldir.
  • Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçeneklerinin sunulmasının yanı sıra kullanışlı ve dayanıklıdır.
  • Sistemde kullanılan aluminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Ekonomik Seri Katlanır Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2200mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 650mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 35kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 10,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 6,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.