Üstten Askılı Vitrin Sistemi

Üstten Askılı Vitrin Sistemi

Daha düzenli ve tertipli olması gereken mekanlar olmaktadır. Bu mekanlar genellikle ürünlerin vitrinde kullanıcıya sunulduğu mağaza, kafe, pastane gibi mekanlardır. Bu mekanlarda vitrin sistemleri oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Üsten askılı vitrin sistemi de son ve güncel teknolojinin sunduğu en kullanışlı vitrin sistemidir. Bu vitrin sistemi ile alanların en iyi şekilde değerlendirilmesi mümkün olmaktadır. Rahat bir kullanım imkanı sunan üsten askılı vitrin sistemi kullanıldığı alana konforu ve üstün bir düzeni de getirmektedir. Temiz bir kullanım alanı oluşturduğu için de kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Üsten askılı vitrin sistemi güvenli bir kullanım imkanı da sunmaktadır.

ustten-askili-akordion-vitrin-sistemi
Üstten Askılı Akordion Vitrin Sistemi

Ürün sergilemenin en üst düzeyde sağlanması için üretilen askılı vitrin sistemleri kullanıcısına çeşitli imkanlar sunmaktadır. Kafe, pastane ve çeşitli mağazalarda rahat bir kullanım alanı sergilemektedir. Bu mekanların en etkili şekilde dekore edilmesinde de etkili olmaktadır. Konforlu ve sağlıklı çalışma alanı oluşturmakta, ürünlerinde en doğru şekilde sergilenmesini ve kullanıcısı ile buluşmasını sağlamaktadır. Üsten askılı vitrin sitemi tüm bu imkanları sahip olduğu özellikler doğrultusunda sağlamaktadır.

Dış etkenlere karşı dayanıklı olan ve estetik bir görüntü oluşumunu destekleyen malzemeler ile üretilmiştir. Sahip olduğu askı sistemi de teknik donanımı ile rahat ve pratik bir kullanım imkanını desteklemektedir. Üsten askılı vitrin sistemi kullanımı ile en şık ve en rahat mekanların dekore edilmesi de oldukça kolay olmakta ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. 

ÜSTTEN ASKILI VİTRİN SİSTEMİ özellikle alışveriş merkezleri, mağaza, cafe, fast-food alanları, tatil köyleri, pastaneler vb. alanlar için tasarlanmış bir sistemdir. Sistem üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mimari yapıda işlevsel ve estetiktir. İstenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Rüzgar, yağmur, toz ve olumsuz hava koşullarının etkilerinden %85 civarında koruma sağlar ve size 4 mevsimin güzelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sunar.

Sistemin Teknik Özellikleri

  • İstenildiği zaman tamamen açılabilir bir sistemdir. Yapıya modern ve estetik bir görünüm verir.
  • Bu sistemde eşik olmaması kullanıcılar açısından avantaj sağlar.
  • Park yeri (Havuz) kullanılan bir sistemdir. Camlar/Kanatlar istenilen yöne (sağ veya sol) 2 adet havuz teker (her bir Kanatta/Camda) kullanılarak açılabilir. Üstten Askılı Vitrin Sisteminde Kanatlar/Camlar, sistem içerisinde sağa veya sola olmak üzere yalnızca tek tarafa toplanabilir.
  • Sistemde yüksek güvenlikli 10mm Temperli cam uygulanır.
  • Alüminyum Profil Doğrama kullanılır ve bu bağlamda Sistemde %70 Isı Yalıtımı sağlanır.
  • Görünen metal kısımlara isteğe göre RAL ve ELOKSAL renkleri uygulanabilir.
  • Paslanmaz rulman sistemi kullanılır.
  • Üstten Askılı Vitrinde kullanılan tüm kilit sistemi paslanmaz kromdur.
  • Kıl fitiller bazadan uygulamalıdır.

Üstten Askılı Vitrin Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 3800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 950mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 92kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 13,00kg ; 6,00metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 19,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 5,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.