Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan yaşamını kolaylaştıran ve çok daha pratik hale getiren çalışmalar yapılmaktadır. Cam balkon sistemleri de yaşam alanlarını daha sağlıklı mekanlara dönüştürme noktasında oldukça başarılı bir ürün olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Cam balkon sistemlerinde kullanılan teknik aksam pratik bir kullanım imkanını sağlamaktadır.

Cam kanatların sağlıklı bir şekilde kullanılmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Bu sistemde kullanılan metallerin paslanmaz olması da uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanım özelliğini ürünlere kazandırıyor. Dış alanlara açılan balkon ve teras gibi alanların çok rahat bir şekilde hem kış ayında hem de yaz ayında kullanılmasına olanak sunmaktadır. Ayrıca bu mekanların farklı şekillerde değerlendirilmesi için de uygun ortamlar haline gelmesini sağlamaktadır.

Isı camlı cambalkon sistemi

Şık ve kullanışlı olan mekan dekorasyonlarında ısı camlı katlanır cam balkon sistemi ilk olarak kullanılan sistemlerdir. Aynı zamanda ısıcamlı olma özelliği ile birlikte dört mevsim kullanım imkanı sunduğu bu alanların çok daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon sisteminde camın özelliğinden kaynaklanan bir yalıtım da gerçekleştirilmektedir. Oldukça sağlıklı bir şekilde ses ve ısı yalıtımı sağlayan sistem sayesinde teras ve balkonların dört mevsim her koşulda en iyi şekilde kullanılması mümkün oluyor.

Bu sisteme yeni kazandırılan bu özellik kullanıcıya büyük bir avantaj sağlamaktadır. Evlerde daha çok tercih edilen bu cam balkon sistemleri ofis ve buna benzer iş yerleri için de ideal bir şekilde kullanılabiliyor.

isicamli katlanir cam balkon sistemi

ISICAMLI Katlanır Cam Balkon Sistemi şu anda mevcut kullanılmakta olan Cam Balkon sistemlerinin alternatifi olup Evleriniz için kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir sistemdir. Cam Balkon Sistemlerinde özellikle yalıtım ve sesten dolayı yaşanan problemlerin eksik yönlerini tespit edip, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni sistemimizi hizmetinize sunduk.

Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Bu özellikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan, hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Standart düz camlarla üretilen Isıcamın darbelere karşı dayanıklılığı yoktur. Bu nedenle kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır.

Sistemin Teknik Özellikleri:

  • Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde istenildiği kadar kanat sayısı uygulanabilir.
  • Kullanılan alanlarda alanını aynen korumaktadır. İstediğiniz yöne açılım yapabilirsiniz.
  • Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde teknik yapısı hem 4mm Temperli Cam+(20)+4mm Temperli Cam yada 6mm Temperli Cam+(16)+6mm Temperli Cam kullanımları için uygundur. Darbeye dayanıklı temperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.
  • Alt ve üst kısımlarında kullanılan zamak lamalar sayesinde rulmanlarda aşınma ve açılır kanatta kanatın düşme olayı yaşanmaz.
  • Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
  • Kasa birleşmeleri istenilen açıda kesilebilir.
  • Sistemdeki yükü altta 2 adet üstte 2 adet toplam 4 rulman sağlar.Camın ebadından kaynaklanacak ağırlık artışı nedeniyle kullanılan rulmanlar yükü taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Çeşitli renk ve model seçeneği ile farklı yer ve mekânlara uyum sağlamaktadır.
  • Sistemde paslanma yapacak malzeme kullanılmamıştır.
  • Alüminyum Profillerin açık kısımlarında paslanmaz kapak ve aksesuar kullanılmıştır.

isicamli-katlanir-cam-balkon-sistemi-kilit-detayi
Isıcamlı Katlanır cam balkon sistemi kilit detayı

ISICAMLI Katlanır Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2500mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 650mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 10,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 6,60kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,50kg ; 6,00metre
Alüminyum Isıcam Ara Fitili Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre
Alüminyum Isıcam Açılı Sağ Fitil Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre
Alüminyum Isıcam Açılı Sol Fitil Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.