gold dik seri katlanir cam balkon sistemi

Premium Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Balkonlar evlerin dış dünyaya açılan köşeleridir. Bu köşeleri en iyi şekilde değerlendirmek için cam balkon sistemleri etkin bir işlev görmektedir. Seri katlanır cam balkon sistemleri ile oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Açılır kapanır sistemlerinin kaliteli olması da ürünlerin en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor. Bu cam balkon sistemleri malzemeleri de paslanmaz alüminyum olması ile oldukça şık bir görüntü sağlıyor.

lüks-seri-katlanir-cam-balkon-sistemi-kilit-sistemi
Katlanır Cam Balkon Sistemi Kilit Sistemi

Ayrıca uzun ömürlü olması da kullanıcılar için avantaj oluşturuyor. Sağlıklı ve güvenli bir kullanım imkanı sunan bu sistemler balkonların oldukça şık ve kullanıcının isteğine göre dekore edilmesinde etkili oluyor. Yaşam alanlarının ve binaların şık ve estetik bir görüntüye sahip olmasında büyük rol oynayan premium seri katlanır cam balkon sistemleri kendine özgü tasarımları ile kullanıcıya konforu sunuyor. Rahat bir kullanım için tasarlanmış olan açılır kapanır sisteme sahip olması en büyük avantajı sağlıyor. Tüm bu özellikleri ile dekorasyon çalışmalarında da en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Güvenli olması ve rahat bir kullanım imkanı sunması ile insan yaşamına konfor sağlıyor.

Balkonun farklı amaçlara hizmet ederken rahat bir kullanımı da bu sayede mümkün oluyor. Estetik bir yapıya sahip olan cam balkonların açılıp kapanması kullanıcı kontrolüne veriliyor. Hava şartına ve ihtiyaca göre sağlıklı bir şekilde balkonları değerlendirmek ve en konforlu şekilde kullanmak seri katlanır camlar ile oldukça kolay oluyor.

PREMIUM Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi Kasa ve Baza tasarım farklılığı açısından diğer sistemlerden farklı olarak tasarlanmıştır.

Sistemin Teknik Özellikleri

  • Sistemin Kasa Profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.
  • Premium seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
  • Sistemin eloksal (naturel), beyaz, krem ve kahverengi olmak üzere 4 farklı standart renk seçeneği mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.
  • Diğer sistemlerimizde olduğu gibi Premium Sistemde üstten taşımalı ve alttan taşımalı olarak monteedilme imkanına sahiptir. Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, alttaki 4 rulman kılavuzlama yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, üstteki 4 rulman kılavuzlama yapar.
  • Temperli cam kenarlarında kullanılan şeffaf fitiller, kullanılan cepheye (kuzey/güney) bağlı olarak 2 – 4 yıl garantilidir.
  • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Premium Katlanır Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800 mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700 mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45 kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 10,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.