Bella Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

cam balkon acik halicam balkon kapali hali

Bella Seri Cam Balkon Sistemi

Bella Seri Cam Balkon Sistemi; 2017/01631 patentli ürünümüz olup, yeni tasarımı ve kasanın üzerine bulunan su tahliyesi sayesinde Balkon sistemlerine yenilik katmıştır.

Camlarda buharlaşma yaptığında ya da yağmur suyunun içeri sızdırması halinde, kasaya açılan tahliye sayesinde suyun dışarı verilmesi sağlanır. Aksesuarlarının yüzeylerinin kendinden şekilli olması ve istenilen açıya uygun olarak geliştirilmesi, kanatların çok kolay açılıp, kapanmasını sağlamaktadır. Tekrar ayar yapılmasını gerektirmez.

bella-cam-balkon-seri-patentli-ozel-cocuk-kiliti-
Patentli Özel Çocuk Kiliti

Çocuklar için geliştirilen altta ve üstte kullanılan emniyet kilitleri sayesinde; güvenle kullanabilirsiniz. Diğer cam balkonlarda kullanılan kilitlerden farklı olarak üretilmiştir. Tüm aksesuarların polyemid ve kırılmaz yapıda olması hırsızlığın önüne geçmektedir. Tüm mekanlara uygun açılı oval, düz balkonlar için tasarımı yapılmıştır. Tüm ev, işyeri, cafe, restorant, otel ve tente altlarına uygulanmaktadır.

Bella Seri Cam Balkon Sisteminin Teknik Özellikleri

 • Bella Kasa profili 3mm üretilmiş olup, dünya standartlarına uygundur.
 • Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir.
 • Bella Seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı 8mm Temperli Cam ve 4+4Lamine Cam kullanımı için uygundur.
 • Bella Teker gövdesi; 35mm olarak kasaya uygun olarak üretilmiş olup, kolay hareket kabiliyeti sağlayan çift rulmanlar ses çıkarmadan ve aşınma yapmadan çalışmaktadır. Teker gövdesinde bulunan seskurlar sayesinde bazaya uygun monte edilmektedir.
 • Ara kapakların S şeklinde olması,açılır kanatların kolay kapanmasını ve araya rüzgar ve yağmur girmesini önlemektedir.Bella seri kapaklarımız ve kilit takımı hem estetik, hem de polyemit malzemeden üretilmiştir.
 • Kanatlarda kullanılan polyemid lamalar, tekerin hareketi esnasında yaşanan aşınmalara ve kanatın düşmesine engel olmuştur.
 • Aksesuarlarımız istenilen profile uygun renklerde dizayn edilmiştir.
 • Bella Seri Sistemimiz; Bronz Parlak Eloksal, Mat Eloksal, Beyaz, Ahşap ve istenilen renklere boyanabilir ürün çeşitliliğine sahiptir.
 • Best ve Lüks Sistemlerinde de olduğu gibi, bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkânına sahiptir.
 • Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, alttaki 4 rulman “kılavuzlama” yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, üstteki 4 rulman “kılavuzlama” yapar.
 • Patenti Kanaat Alüminyuma ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma ve kırılma sorunu ortadan kaldırmıştır. İstenilen açıya uygun 22,5 -45 ve hatta bombeli cam balkonlar için üretilen Alüminyum fitilleri kullanabilirsiniz. Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgâr, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
bella seri cam balkon alt ve ust katlanır kose

Bella Seri Cam Balkon Ölçüleri

Cam Özelliği: 8mm Temperli Cam ve 4+4Lamine Cam kullanımı

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği: 2800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği: 700mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı: 45kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu:         11,0kg; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu:           6,80kg; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,80kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.