Üstten Askılı Akordion Vitrin Sistemi

Katlanır Akordiyon Cam Balkon

Katlanır Akordiyon Cam Balkon Sistemlerinden, Üstten Askılı Akordion Vitrin Sistemi görsel alanlar için mükemmel çözüm ve pratik kullanım sağlayan katlanabilir sistemlerdir. Oteller, çeşitli vitrin alanları, cafeler, mağazalar, pastaneler ve daha birçok yerde istenilen yöne doğru açılıp kapanabilir özelliği ile tercih sebebidir.

Üstten Askılı Akordiyon Vitrin sisteminde yönlendirme özel menteşeleriyle sağlanmaktadır. Üstten Askılı Akordion Vitrin sistemleri dış hava koşullarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Sergideki ürünlerin zarar görmesine engel olur. Ayrıca yer kaplamaz ve daha çok kullanım alanı yaratarak mekanları genişletir.

ustten-askili-akordion-vitrin-sistemi
Üstten Askılı Akordiyon Vitrin Sistemi

 Üstten Askılı Vitrin Sisteminin Avantajları

 1. Yer kaplamadan geniş kullanım alanı sağlar.
 2. Yağmur, rüzgar ve diğer hava koşularından alanı korur.
 3. Görsel açıdan çok estetiktir. Her türlü mimariye uyum sağlar.
 4. İstenilen yöne doğru katlanabilir.
 5. Kolay temizlenir.
 6. Temperli Cam uygulamasıyla güvenlidir. Cam kalınlığı 10 mm.dir.
 7. Paslanmaz Alüminyum profilli olup istenirse boya renk seçenekleri mevcuttur.
 8. Sistemin sızdırmazlığı Alüminyum filtreleriyle desteklenmiştir. Filtreler garantili olup su ve rüzgarı asla sızdırmaz.
 9. Üstten Askılı Akordiyon Vitrin sisteminde kullanılan tüm aparat ve aksesuarlar paslanmazdır. Bu bakımdan estetik görüntüsünü ilk günkü gibi korur.
 10. Kilit sistemleri de paslanmaz Krom ürünüdür.
 11. Kanatlarda bulunan şerit fırçalar tozu tam anlamıyla ortamdan izole eder.
 12. Üstten Askılı Akordion Vitrin sistemleri ölçüye göre her alan için tasarlanabilir.
 13. Sistem bulunduğu ortama elit bir görünüm kazandırır.

Üstten Askılı Akordion Vitrin Sistemi, özellikle alışveriş merkezleri, mağaza, cafe, fastfood alanları, otel bölmeleri, tatil köyleri, pastaneler, ofis vb. alanlar için tasarlanmış bir sistemdir. Sistem üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Her iki kanat arasında hareketi sağlayan menteşe sayesinde sistem; istenilen yöne açılıp, katlanabilir. Kullanımı işlevsel ve görünümü estetiktir. İstenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Rüzgar, yağmur, toz ve olumsuz hava koşullarının etkilerinden koruma sağlar ve size 4 mevsimin güzelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sunar.

Sistemin Teknik Özellikleri

 • İstenildiği zaman tamamen açılabilir bir sistemdir. Yapıya modern ve estetik bir görünüm verir.
 • Vitrin sistemlerinde eşik olmaması kullanıcılar açısından avantaj sağlar.
 • Park yeri (Havuz) kullanılmadan camlar istenilen yöne (sağ ve/veya sol ve/veya ortadan) 1 adet Accordion Teker (her bir Camda/Kanatta) kullanılarak açılabilir. Camlar/Kanatlar sistem içerisinde tek tarafa veya her iki tarafa veya ortaya aynı anda toplanabilir; bu da sistemin kurulduğu alanda kullanım kolaylığı sağlar.
 • Sistemde yüksek güvenlikli 10mm Temperli Cam uygulanır.
 • Alüminyum profil yüzeyine isteğe göre RALL ve ELOKSAL renkleri uygulanabilir..
 • Ayrıca Aluminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Aluminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
 • Aksesuarları ve tekerleri tamamen paslanmazdır.
 • Üstten Askılı Accordion Vitrin Sisteminde kullanılan tüm kilit sistemi paslanmaz kromdur.
 • Her kanatta altta 2 üstte 2 adet kullanılan şerit fırçalar sayesinde dışardan girebilecek toz ve rüzgara karşı etkilidir.

Üstten Askılı Akordion Vitrin Ölçüleri

 • Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği: 3500mm
 • Maksimum Kanat (Cam) Genişliği: 950mm
 • Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı: 92kg
 • Aluminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu: 14,00kg ; 6,50metre
 • Aluminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu: 19,00kg ; 6,50metre
 • Aluminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu: 5,80kg ; 6,00metre
Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.