Üstten Askılı Kelebek Vitrin Sistemi

Üstten Askılı Kelebek Vitrin Sistemi

Estetik ve şık görünümlü olan ürün kullanıldığı alanda şık bir kullanım imkanı sunuyor. Üsten askılı kelebek vitrin modeli tamamen açılabilir olması nedeni ile de kullanıcısına rahat bir kullanım imkanını sunuyor. Alüminyum doğrama profil kullanılması nedeni ile paslanma ve lekelenme engellenebiliyor.

Ayrıca bu özelliği ile ısı yalıtımına sağladığı katkı ile de kullanıcısına konforu sunuyor. Üsten askılı kelebek vitrinler kafe, pastane, mağaza gibi ürün sergilenecek olan yerlerde oldukça işlevsel bir şekilde kullanılabiliyor. Bu alanlarda rahat ve sağlıklı bir kullanım imkanı sunması ile daha çok tercih ediliyor. Estetik açıdan da güzel bir görüntü sağlıyor. Bu özelliği ile en güzel mimari yapıların çok daha estetik bir şekil almasına yardımcı oluyor.

ustten-askili-kelebek-vitrin-sistemi
ustten-askili-kelebek-vitrin-sistemi

Ray sistemi ve taşıyıcı konstrüksiyonlar sayesinde rahat hareket etme özelliği ile kullanıldığı alana kullanışlı ve şık bir alternatif ürün olarak hizmet sağlıyor. Paslanmaz krom kullanılan bu ürün hem şık bir görüntü sağlıyor, hem de görünür olan metal kısımlarda farklı renk uygulama seçeneği de sunuluyor. Bu da kullanıcının isteğine göre seçim yapabilmesini sağlıyor. Ayrıca üstten askılı kelebek vitrin sisteminde kullanılan camların yüksek kalitede olması ise hem kullanımın daha güvenli ve sağlıklı olmasını hem de görünüm açısından çok daha şık bir görüntü oluşturuyor.

Cam kanatlar çok yönlü hareket sistemi ve bu hareketleri aynı anda yapabilme özelliğine sahip olması ürüne tam bir kelebek vitrin özelliğini kazandırıyor.

ÜSTTEN ASKILI KELEBEK VİTRİN SİSTEMİ özellikle alışveriş merkezleri, mağaza, cafe, fast-food alanları, tatil köyleri, pastaneler vb. alanlar için tasarlanmış bir sistemdir. Sistem üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mimari yapıda işlevsel ve estetiktir. İstenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Rüzgâr, yağmur, toz ve olumsuz hava koşullarının etkilerinden %85 koruma sağlar ve size 4 mevsimin güzelliklerinin keyfini çıkarma imkânı sunar.

Sistemin Teknik Özellikleri

  • İstenildiği zaman tamamen açılabilir bir sistemdir. Yapıya modern ve estetik bir görünüm verir.
  • Vitrin sistemlerinde eşik olmaması kullanıcılar açısından avantaj sağlar.
  • Park yeri (Havuz) kullanılmadan camlar istenilen yöne (sağ ve/veya sol ve/veya ortadan) 1 adet Kelebek Teker (her bir Camda/Kanatta) kullanılarak açılabilir. Camlar/Kanatlar sistem içerisinde tek tarafa veya her iki tarafa veya ortaya aynı anda toplanabilir; bu da sistemin kurulduğu alanda kullanım kolaylığı sağlar.
  • Sistemde yüksek güvenlikli 10mm Temperli Cam uygulanır.
  • Alüminyum profil doğrama kullanılır ve bu bağlamda Sistemde %70 Isı Yalıtımı sağlanır.
  • Görünen metal kısımlara isteğe göre RAL ve ELOKSAL renkleri uygulanabilir.
  • Paslanmaz rulman sistemi kullanılır.
  • Üstten Askılı Kelebek Vitrin Sisteminde kullanılan tüm kilit sistemi paslanmaz kromdur.
  • Kıl fitiller bazadan uygulamalıdır.

Üstten Askılı Kelebek Vitrin Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 3800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 950mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 92kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 13,00kg ; 6,00metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 19,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 5,00kg ; 6,00metre

ustten-askili-kelebek-vitrin-sistemi
ustten-askili-kelebek-vitrin-sistemi

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.