Gold Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

best seri katlanir cam balkon sistemi

Gold Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Gold Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, Müşterilerimizin farklı istek ve ihtiyaçlarına kaliteli ve kullanışlı hizmetler ile cevap vermek amacı ile üretmiş olduğumuz Gold Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, çok fonksiyonlu sistemlerimizden biridir. Yılların tecrübesi ile üretilen sistemimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Kendinden yağmur kanatlı alt kasası bulunan Gold Seri sistemimizde kullanılmış olan rulman ile alüminyum fitiller eskiye göre çok daha fazla kullanışlı hale getirilmiştir. Bütün yalıtım sorununu çözen kaliteli sistemimizi inceleyebilirsiniz.

Her tür balkonda en iyi şekilde çalışan Gold Seri Katlanır Cam Balkon, hareket kabiliyeti sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Ürünümüzde kasa profili kendinden yağmur kanallı olup isteğe göre jaluzili ve ısıcamlı sisteme kolay bir şekilde geçirilebilmektedir. Ayrıca kasa profilinin her bir ayakta bulunan çift rulmanı kolay bir şekilde taşıması için 2 kanallı olarak tasarlanmış olması da en büyük özelliklerden biridir.

lüks-seri-katlanir-cam-balkon-sistemi-kilit-sistemi
Katlanır Cam Balkon Sistemi Kilit Sistemi

Hem alttan hem de üstten taşıma olarak tasarlanan ürünümüzde paslanmaz çelik kullanılmıştır. Bu nedenle her türlü etkiyle karşılaşsa da paslanma görülmez. Cam balkon sistemlerinin en iyi serisi olan Gold Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, sağlamlığı ve rahat kullanımı ile rakiplerini geride bırakmıştır.

8 mm ve 10 mm temperli camlarda kullanıma uygun olan Gold serisinin her bir kanadında 8 rulman bulunur. Beyaz, natürel, kahverengi ve krem renk seçenekleri bulunan ürünümüzü mekânlarınıza uygun olarak tasarlıyoruz. Çocuklar için kilitleme mekanizması da bulunan ürünümüz son derece kaliteli ve dayanıklıdır.

GOLD Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir. Teknik özellikleri açısından kullanışlı ve farklı mekânların kullanım alanlarını genişletmesi açısından da fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Sistemin Teknik Özellikleri

  • Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir.
  • Gold seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
  • Sistemin eloksal (naturel), beyaz, krem ve kahverengi standart renk seçenekleri mevcuttur. Gelen talebe bağlı olarak özel renk seçenekleri de uygulanabilir.
  • Best ve Lüks Sistemlerinde de olduğu gibi, bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.
  • Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman “taşıyıcı” görevyapar, alttaki 4 rulman “kılavuzlama” yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, üstteki 4 rulman “kılavuzlama” yapar.
  • Temperli cam kenarlarında kullanılan şeffaf fitiller, kullanılan (kuzey/güney) cepheye bağlı olarak 2-4 yıl garantilidir.
  • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.

Gold Seri Katlanır Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 10,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 6,30kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.