Isıcamlı Sürme Sistemi

isicamli surme sistemi

Isıcamlı Sürme Sistemi

Isıcamlı Sürme Sistemi, şu anda mevcut kullanılmakta olan sürme sistemlerinin alternatifi olup Ofis, Cafe, Kış Bahçeleri ve Evlerinizde kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir sistemdir. Isıcamlı Sürme Seri sistemlerin eksik yönlerini tespit edip, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni sistemimizi hizmetinize sunduk.

Isıcamlı sürme serisinde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır.

Bu özelllikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan, hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Standart düz camlarla üretilen Isıcamın darbelere karşın dayanıklılığı yoktur. Bu nedenle kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır.

isicamli sürme sistem acik haliisicamli sürme sistem kapali hali

Isıcamlı Sürme Sisteminin Teknik Özellikleri

 • Yana Kayar Sistem ( Sürme Isıcamlı Sistemi ) adından anlaşılacağı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ile bu raylar üstünde yer alan camların, yatay olarak hareket ettiğinden bu balkon sistemi, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir.
 • Isıcamlı Sürme Sistemde istenildiği kadar Kanat sayısı uygulanabilir.
 • Kullanılan alanlarda giriş/çıkış noktalarına engel olmaz.
 • Isıcamlı Sürme Seri Sistemimizin teknik yapısı hem 4mm Temperli Cam+(20)+4mm Temperli Cam yada 6mm Temperli Cam+(16)+6mm Temperli Cam kullanımları için uygundur. Darbeye dayanıklı temperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.
 • Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.
 • Kanatlarda kullanılan Ara (Çekme) Fitiller sayesinde Camlar istenilen yere toplanır.
 • Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
 • Sistem geniş kasa modeline sahiptir. Balkon parapetinin tavanı karşılamadığı durumlarda kolaylıkla uygulanabilir. Kasa birleşmeleri 45º kesilmeyerek 90º kesilir.
 • Sistemdeki yükü altta 2 adet rulman sağlar. Camın ebatından kaynaklanacak ağırlık artışı nedeniyle kullanılan rulman sayısı 3’e çıkarılabilir.
 • Çeşitli renk ve model seçeneği ile farklı yer ve mekânlara uyum sağlamaktadır.
 • Sistemde paslanma yapacak malzeme kullanılmamıştır.
 • Alüminyum Profillerin açık kısımlarında polyemid kapak uygulanmıştır.
 • Kış bahçesi, Vitrin, Ofis Bölmeleri, Cafe, Otel ve Restuarant gibi her türlü alanların kapatılmasında tercihe göre uygulanır.
isicamli sürme sistem ofis

Sürme Isıcamlı Sistem Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 3200mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 1000mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 86kg
Alüminyum Üst Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 13,70kg ; 6,50metre
Alüminyum Alt Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 12,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Üst Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 9,20kg ; 6,50metre
Alüminyum Alt Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 9,20kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 10,20kg ; 6,00metre
Alüminyum Sürme Kulp Ağırlığı & Uzunluğu : 3,20kg ; 6,00metre
Alüminyum Sürme U Profili & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre
Alüminyum Sürme Ara Fitili & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

 

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Cam Balkon fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik cam balkon fiyatları ile 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.