Prestij Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

gold dik seri katlanir cam balkon sistemi

Prestij Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi

Prestij Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi, Balkonların da yaşama dört mevsim dahil edilmesi cam balkon uygulamaları ile mümkün olmaktadır. Balkon dekorasyon çalışmalarının en iyi şekilde uygulanması ve bu alanların çok şık bir tasarım ile yaşam alanlarına dahil edilmesinde cam balkon sistemlerinin etkisi oldukça fazladır. Bazen bir kış bahçesi olarak bazen de mutfağa bağlı manzara fırsatı sunan bir yemek alanı olarak balkonların kullanılması mümkün hale gelmektedir.

lüks-seri-katlanir-cam-balkon-sistemi-kilit-sistemi
Katlanır Cam Balkon Sistemi Kilit Sistemi

Dekorasyon planlarında ve uygulamalarında konforlu oluşu ile en çok tercih edilen yapı malzemeleridir. Cam balkon sistemlerinin tasarımında kullanılan cam ve alüminyum doğramaların oldukça kaliteli yapıda olması sayesinde mekanın istenilen özelliklere sahip olması da mümkün olmaktadır. Ayrıca dış etkilere karşı dayanıklı olan bu malzemeler sayesinde cam balkon sistemleri oldukça uzun süre zarfında kullanılabilmektedir. Kullanım kolaylığı açısından son derece etkin bir kullanım fırsatı sunan bu sistem seri katlanır kanatları ile konforu ve estetiği bir arada sunmaktadır. Bu özelliği ile kullanıldığı alanın kullanım imkanlarının tüm kontrolünü de kullanıcıya vermektedir.

Kullanıcı hava şartlarına göre ve isteğine göre cam balkon sistemini en aktif şekilde kullanabilmektedir. Sağlıklı ve oldukça rahat kullanılan bu alanların yaşam alanlarına dahil edilmesi de büyük bir fırsat olmaktadır. Yapıların her bir bölümünün en etkili şekilde kullanılması da bu sayede mümkün olmaktadır. Prestij seri katlanır cam balkon sistemi sağlamış olduğu bu imkanlar ile kullanıcılarına konforlu yaşam alanlarını en pratik şekli ile sunmaktadır.

PRESTİJ Seri Katlanır Cam Balkon Sistemi firmamızın en yeni piyasaya sürdüğü seridir ve diğer sistemlerimizden tekerlek yapısı ve cam taşıma kapasitesi açısından farklı bir yapıya sahiptir. Sistemin 3 tekerli olmasından dolayı 10mm temperli camı kolayca ve güvenle taşımayabilmektedir.

Sistemin Teknik Özellikleri

 • Alttan ve üstten taşımalı olarak kullanılabilen bir sistemdir.
 • Kanatlar/Camlar sağa ve sola veya her iki tarafa aynı anda toplanabilir.
 • Prestij seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur.
 • Alüminyum Profiller (Kasa, Baza ve Yan Dikme) 3mm kalınlıkta, zarif, ikna edici tasarım ve görüntüye sahiptir.
 • Sistemde kullanılan Alüminyum Malzemesi 6063 alaşımdan üretilmektedir. Bu materyal TS 5247 ve EN 12020–1 standartlarına uygundur.

Kasa Özelliği:

 • Üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen; yağmur suyu, toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılabilen bir mekanizması vardır. Kullanımı kolay, özel tasarım teker çıkış plastiği ve kilit uygulanır.
 • Özel rulmanlı ve döküm olmayan, aşınmaz polyemid kaplamalı teker sistemi, üç yerden kilitlemelidir ve asla düşme yapmaz. Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır.
 • Camların arasında 2 adet Silikon esaslı UV ışınlarına dayanıklı h ve H tip Fitiller kullanılmaktadır.
 • Bu sistemde ayrıca özel güvenlik kilidi ve standart kilit sistemi olmak üzere 2 ayrı seçenek sunulmaktadır.
 • 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
 • Etkili tasarımı ve her açıdan çalışabilen yüksek yalıtım performanslı kanat kapakları vardır. Kanat alınlarında özel 22,5º kapak, 45º kapak, Radius kapak, S Kapak, Düz ara kapak ve bitim kapakları (dikme plastiği) kullanılır.
 • Çeşitli renk ve model seçeneği ile farklı yer ve mekânlara uyum sağlamaktadır. Ayrıca özel açma-kapama mekanizması sayesinde temizlik problemi de yaşanmaz.

Prestij Seri Katlanır Cam Balkon Ölçüleri

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 2800 mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 700 mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 45 kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 12,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu : 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu : 3,00kg ; 6,00metre

Cam Balkon
Sistemleri

Kolay ve rahat kullanım imkanını da bünyesinde barındıran cam balkon sistemleri ile evin her köşesini en iyi şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Isıcamlı Cam
Balkonlar

Binaların oldukça estetik bir görüntüye kazanmasında ısıcamlı cam balkon sistemlerinin büyük ölçüde etkisi görülmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için mekan ihtiyaçları, kişilerin tercihleri göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sürgülü Cam
Balkon Sistemleri

Rahat açılıp kapanan kanat sistemleri ya da kullanım ihtiyacına göre seri bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan sürgü sistemleri ile cam balkon sistemleri büyük ölçüde güçlendirilmektedir.

Cam Balkon
Sistemleri Ankara

Cam Balkon Sistemlerinde Alcobella Ankara’da Yaşam alanlarını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için çeşitli dekorasyon fikirlerini de göz önüne alarak ar-ge çalışmalarını  sürdürmektedir.

Ankara Cam Balkon
Sistemleri m2 fiyatları

Alcobella Cam Balkon sistemlerinde yapmış olduğu üretimlerini kalite standartlarına uygun ve maliyet açısından ekonomik 1. sınıf ürünlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bayilik ağı ile Tüm Türkiye’ye Asya ve diğer Kıta’larda da çalışmalarını sürdürmektedir.

[dyamar_poll id=”2″]